سه‌شنبه , آگوست 3 2021
خانه / خرما کلوته / فروش خرما کلوته فله در جیرفت

فروش خرما کلوته فله در جیرفت

فروش خرما کلوته به صورت فله و سبدی در جیرفت آغاز شد. خرید خرمای کلوته با قیمت عمده و مستقیم از باغ امکان پذیر می باشد. خرمای کلوته از جمله ارقام صادراتی ایران است.  اغلب کشورهای آسیایی و حاشیه خلیج فارس از جمله واردکنندگان خرما کلوته جیرفت هستند.

فروش خرما کلوته

خرمای کلوته جیرفت

همانطور که اشاره شد منطقه جیرفت در استان کرمان زیر کشت ارقام زیادی از خرما قرار دارد. تنوع خرمای برداشتی در این منطقه بالاست. خرماهای هلیله، مرداسنگ، مضافتی و ربی در جیرفت کشت می شود. خرما کلوته از جمله رقم های پرفروش این شهرستان به شمار می رود. این خرما به دلیل ظاهر مشابه رقم مضافتی و طعم دلچسب بسیار پرطرفدار است.

خرما کلوته جیرفت خرمای مضافتی

خرما کلوته یا کلیته رطوبت کمتری نسبت به خرما مضافتی دارد. همین امر سبب شده اکثر کشورها خرما کلوته را برای خرید انتخاب کنند. حمل و نقل و نگهداری خرمای کلوته مشابه خرما مضافتی می باشد.

خرما کلوته جیرفت فروش خرما کلوته

صادرات خرما کلوته معمولا به صورت فله در کارتن های 5 و 10 کیلویی است. اما بسته بندی مرسوم در بازار داخلی به صورت کارتن های 500 گرمی و 3 کیلویی می باشد. کیفیت خرمای بسته بندی شده متناسب با بازار هدف انتخاب می گردد.

فروش خرما کلوته

اگر قصد صادرات خرما کلوته را دارید بهترین زمان برای تهیه این رقم ابتدای فصل برداشت می باشد. برداشت خرما کلوته در جیرفت از اواسط مردادماه آغاز می گردد. در این بازه زمانی شما می توانید خرما را با قیمت مناسبتر و به صورت مستقیم از باغدار خریداری نمایید.

فروش خرما کلوته

چنانچه دسترسی به منطقه جیرفت ندارید می توانید برای خرید خرما با ما در ارتباط باشید. همچنین اگر برای تشخیص کیفیت خرما کلوته نیاز به مشاوره دارید، می توانید از مشاوره رایگان خرید و فروش خرما بهره مند شوید. مسئولین فروش خرما کلوته در مجموعه خرمای آراد، در کنار شما هستند تا بتوانید تجارتی مطمئن را تجربه نمایید.

منبع: سایت khormacenter.ir