سه‌شنبه , آگوست 3 2021
خانه / خرما خشک بسته بندی / قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. فروش عمده خرما خشک با قیمت عمده امکان پذیر می باشد. معرفی انواع خرما خشک جنوب از طریق این سایت صورت گرفته است. برای خرید خرما خشک با کیفیت صادراتی کافی است با ما در ارتباط باشید.

قیمت انواع خرما

انواع خرما خشک جنوب

همانطور که می دانید در ایران خرماهای بسیاری تولید و کشت می گردد. خرمای خشک برداشتی در جنوب کشور، دارای کیفیت های متفاوتی است. انواع خرما متناسب با بازار هدف، قابل عرضه و بسته بندی هستند.

ارقام خشک به دلیل وجود رطوبت پایین، برای نگهداری و حمل و نقل، شرایط بهتری دارند. همین امر سبب شده تا عموما خرما خشک برای صادرات انتخاب شود.

قیمت انواع خرما

خرما خشک جنوب شامل ارقام بسیاری است که به اختصار اشاره می شود:

  • خرما پیارم حاجی آباد
  • خرما خشک ربی
  • خرما دیری
  • خرما دسکی
  • خرما مجول
  • خرما زاهدی (قصب)
  • خرما خشک زرد
  • خرما گنتار- آلویی

قیمت خرما خشک قیمت خرما خشک

یادداشت

یادداشت

در ایران بیش از 400 رقم خرما کشت و تولید می شود. تنوع در ارائه خرمای صادراتی، سبب جایگاه ویژه اقتصادی کشور در بازارهای جهانی شده است.

وجود تنوع در ارقام خرما خشک ایران، توانسته رضایت هر ذائقه و سلیقه ای را جلب کند. خرما خشک تازه را معمولا به صورت فله نگهداری می کنند. با توجه به بازار هدف و سفارشات، خرما سورت و شستشو می گردد. خرما خشک بسته بندی با توجه به استانداردهای لازم آماده می شود. برخی ارقام خرما خشک نیاز به بسته بندی مناسبی دارند تا آسیب نبینند.

قیمت انواع خرما

قیمت انواع خرما

انواع خرمای ایران با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی قیمت متفاوت دارند. قیمت خرما همچون دیگر محصولات کشاورزی به موارد بسیاری وابسته است. میزان عرضه و تقاضا معمولا در قیمت محصولات تاثیر بسزایی دارند.

کیفیت خرمای ارائه شده و مراحل تولید نیز نرخ خرما را تحت تاثیر قرار می دهد. با تمام این موارد، سعی کرده ایم همواره بهترین خرما را با نازلترین قیمت ارائه دهیم. رضایت مشتریان و رونق بازار خرمای ایران هدف اصلی مجموعه خرما آراد می باشد.

قیمت انواع خرما

برای دریافت لیست قیمت انواع خرما و نحوه سفارش با ما همراه باشید. جهت صادرات انواع خرما نیز می توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم صادراتی

فروش خرما پیارم صادراتی درجه یک

خرما پیارم صادراتی حاجی آباد یکی از گرانترین و پرفروش ترین ارقام خرماست. فروش عمده …